Top Left Background Top Right Background
Bottom Right Background

Gizlilik Koşulları

 

 

Staj bulmanın en kolay yolu olan ve tüm kullanıcılar için güvenli bir site oluşturup kariyer adımlarını oluşturmayı hedefleyen stajyurdu.com, tüm kullanıcılarının bilgilerini, gereken güvenlik ve gizlilik prensipleri doğrultusunda koruma garantisi veren etkileşimli bir sistem olmayı hedeflemektedir.

stajyurdu.com, sisteme üye olan her tür kullanıcının bilgi ve talepleri gizlilik prensipleri’ne veya yasalara aykırı olarak kullandığı yönünde tespitlerde bulunursa veya kanunlarca yetkili olarak tayin edilmiş mercilerce bu konuda bir tespit veya inceleme talebi gelirse, Üye ile ilgili bilgileri yetkili makamlara bildirme hakkına doğal olarak sahiptir. Ayrıca benzer bir durumda stajyurdu.com, gizlilik prensipleri’nde öngörülen diğer tedbirleri alma hakkına da sahiptir. stajyurdu.com, vermiş olduğunuz bilgilerin güvenliğini sağlamaya yönelik olarak gelişen teknolojiye uygun teknik önlemlerle desteklenmektedir. stajyurdu.com staj sağlayan bir kuruluş olarak stajyer adayı ve firmalar arasında köprü görevi görmektedir.

Sisteme giriş yaptıktan sonra güvenliğiniz için, kendi bilgisayarınız dışında bir bilgisayardaysanız tüm işlemlerinizi tamamladıktan sonra hesabınızdan çıkış yapmanız gizliliğiniz açısından oldukça önemli bir durumdur. stajyurdu.com’un en değer verdiği prensip olan olan gizlilik konusunda olumsuz bir durumla karşılaşılması durumunda, bu konuyu Yardım modülümüz aracılığı ile ekibimize iletiniz.

stajyurdu.com, üyelerinin kişisel bilgilerini hizmetler, etkinlikler ve çalışmalar konusunda bilgi vermek (e-posta, sms gibi) amacıyla kullanabilir. Buna karşın herhangi bir üye bu tarz bilgilendirmelerin ulaştırılmasını istemezse istediği zaman gelen e-postaları abonelikten çıkmak istediğini belirten bir maille yanıtlayabilmektedir.

İçerik Kullanımı

stajyurdu.com’da yayınlanan ilanlar, firma bilgileri, stajyer adayının bilgileri, site içerik ve bilgileri herhangi biri tarafından izinsiz kullanılamaz. Sitede yer alan içerik bilgileri ya da ilanlar stajyurdu.com izni alınmadan hiçbir yerde yayınlanamaz veya başka internet sitelerinde yayınlanamaz. Aksi takdirde gerekli yasal işlem başlatılacak ve hukuki tedbirler işleme alınacaktır.

 

Paylaş
Yukarı Çık
Bildirimi Kapat

Yeni Haberler

Diğer Haberler

The demo site does not allow user regstraion. However, to check the dashboard you can login to a demo account instead.

The page you are trying to access is protected and requires authentication, do you want to login to a demo account to access this page?

Bildirimi Kapat
Note:

You are are not allowed to perform this action on demo site.